Atrakcje turystyczne w Małopolsce – portal nie tylko dla turystów

Szukasz atrakcji turystycznych w Małopolsce? Dobrze trafiłeś!

Pomimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, toteż często ciężko znaleźć coś dla siebie w zalewie wiadomości o zbliżających się eventach kulturalnych czy sportowych oraz godnych odwiedzenia atrakcjach w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – poznaj portal przygotowany specjalnie dla turystów

By przedstawić wszystkim atrakcje turystyczne tego województwa, stworzono portal visitmalopolska.pl. Dostarcza on informacji nie tylko o mniej i bardziej znanych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak również o ekspozycjach i wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych organizowanych na jego terenie. Strona prowadzona w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na portalu? Turyści planujący przyjazd do Małopolski już na głównej stronie dostrzegą mapkę, na której błyskawicznie odnajdą Centra Informacji Turystycznej, hotele, motele i kempingi, jak również zabytki i muzea zlokalizowane w miastach Małopolski. Portal ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach samochodów i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach. Z kolei dla osób, które z różnorodnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, portal przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające między innymi zamek na Wawelu, regiony agroturystyczne czy czar lokalnego folkloru.

Proste rozmówki i wykaz konsulatów – kluczowe informacje dla cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zapomina także o zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i mniejszych południowych miejscowości. Wiadomości zawarte na stronie publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz hiszpańskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu spis ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych na obszarze Małopolski. Niezwykle pomocna dla cudzoziemców jest także sekcja Rozmówki, gdzie poznają ważne słówka i zwroty, które pozwolą im dogadać się z Polakami w codziennych sytuacjach, które mogą ich spotkać w trakcie wczasów naszym kraju.

Nasza siedziba:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego