Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Pełna oferta górskich wypraw znajduje się na tej stronie.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym globtroterem doceniającym pewne i dobrze przygotowane wyprawy w gronie wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które kochają czynny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w podobnych wyprawach. Aby partycypować w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o szerokich umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Umożliwiają przy tym wcielenie w życie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych liderów i przewodników znających na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale też ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]