Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Więcej w temacie Flobo na flobo.io.

Właściciele firm cały czas szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – na czym to polega?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych firm, ale również i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy przyda się w twoim biznesie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych czy prywatnych, a więc tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy firma za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]