Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

W tym miejscu odnajdziesz szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

RAM Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: montownię, wykrawalnię, szwalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddaje się wielu testom. Okrycie modułów wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]