Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

Szukasz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i od tego czasu skutecznie modernizuje swoje produkty.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od 100 lat, jednak wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można wykorzystać do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie kraju, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Średnio c 3 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]