W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli Polacy z chęcią zaczęli wyjeżdżać na Wyspy. Aktualnie zjawisko emigracji jest zdecydowanie mniejsze, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii wywołuje wiele problemów, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju problemami się upora?

Przebywanie na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą generować cały szereg komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się też trudności z dostaniem etatu lub nawiązaniem trwałych przyjaźni z. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju niezwykle trudno jest zapanować bez pomocy psychologa. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie wizyty będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się ukrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339