Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Sprawdź Vitberg opinie na https://youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Stres, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest polskim producentem urządzeń do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]