„Uroda i Zdrowie” sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tutaj

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po trzydziestodniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, który można stosować również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]