Redakcja „ABC Zdrowie” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na portal.abczdrowie.pl

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu prędkość wibracji można regulować – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do własnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]