Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

Co trzeba wiedzieć o Vitberg opinie?

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, odrętwienie ramion i szyi oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, kolana, nogi lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów lub dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]