Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Więcej szczegółów o Vitberg opinie znajdziesz tutaj

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie poprawić komfort życia ludzi skarżących się na bóle szyi, nóg oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i działanie

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom intensywności drgań. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]