Historia firmy Vitberg – poznaj producenta sprzętu do wibroterapii

Więcej szczegółów o marce Vitberg znajdziesz tu

Zobacz jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat zajmuje się produkcją aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia ludzi cierpiących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny aparat składa się z sześciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki podziałowi aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do składu aparatów marki Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Obicie uszyte jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Podczas produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elektroniczne elementy sterowania, składane są ręcznie, a potem indywidualnie sprawdzane przed wysyłką do kupującego.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]