Kancelaria prawna – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wyjątkowo rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego rodzaju spraw można bez problemu mnożyć, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego typu. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej powierzchni. Nierzadko podejmujemy także sprawy wynikłe ze strat powstałych podczas wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z rozbieżnościami w wykupionej ofercie a rzeczywistym stanem hotelu czy kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zgłaszają się do nas również osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak powikłania przy porodzie lub operacji, leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej czy podanie nieodpowiednich leków.

Działania kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań odszkodowawczych mierzymy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak pobicie, kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza czy wypadek komunikacyjny, w wyniku którego zginęła bliska im osoba. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani Klienci. Naszą powinnością jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakiego odszkodowania może domagać się nasz Klient. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie umożliwia nam na podanie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.