Garść porad dotyczących długich kolczyków

Jeśli chcesz kupić długie kolczyki, odwiedź ten adres.

Elegancka biżuteria świetnie podkreśla prawdziwy urok każdej kobiety i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – można ją nosić romantyczne rendez vous we dwoje, na wielkie przyjęcia czy też do pracy. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – pałeczki, liście i lekkie łańcuszki

Długie kolczyki współgrają z rozmaitymi typami urody – mogą je zakładać zarówno panie o łagodnych konturach twarzy, jak również te z silnie uwydatnionymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki chcemy finalnie uzyskać. Kolczyki długie na co najmniej dwa centymetry rewelacyjnie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu właściwości mają wzory kolczyków o pociągłym, a przy tym cienkim kształcie, na przykład w postaci pałek czy listków. Modne są również wiszące kolczyki w formie subtelnych łańcuszków, które pięknie prezentują się na uszach oraz są subtelnym akcentem, który nie dominuje stylizacji. Za sprawą odpowiedniej biżuterii całe ciało staje się optycznie smuklejsze i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą również mieć kształt okręgów – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie uwydatniają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, które dążą do uzyskania delikatnego wydźwięku stylizacji.

Długie kolczyki – na studniówkę i bal sylwestrowy

Kolczyki długie pasują tak na co dzień i na świąteczne okazje. Będą znakomitym uzupełnieniem wieczorowej sukienki, włożonej np. na bal sylwestrowy, bal maturalny lub ślub koleżanki. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask bez dwóch zdań oczaruje każdego. Piękne srebrne kolczyki z błękitnymi cyrkoniami podkreślą błękitny kolor oczu, a złocone pałeczki będą rewelacyjnie pasować do pozostałych elementów złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w postaci listków – są niezobowiązujące i bardzo dobrze uwypuklają styl casual. Wspaniałym pomysłem na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to znak ponadczasowej wytworności.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]