Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Dostawca silników elektrycznych - zapoznaj się z aktualną ofertą.

Coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Bodine Electric Company

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez cenionych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są wykorzystywane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, wyposażenia medycznego czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), a także przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Polska firma Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec oraz Bodine Electric Company.

Nasza siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]