Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie służące operatorom TVK. Zostało ono stworzone w celu zwiększenia i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych telewizorów. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – redukuje zakłócenia

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają zazwyczaj w przedziale 30 Hz – 1 GHz. Znakomicie filtrują rozmaite zakłócenia spowodowane najczęściej przez internet LTE i umożliwiają odbiór treści interaktywnych. Przeważnie zlokalizowane są w blokach, w których znajdują się klienci. Rozwiązania tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez większych ograniczeń. Transmitowany sygnał jest wysokiej jakości, a konfiguracja sprzętu przystępna. Moduły te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – oscylującym od 129dBuV. Poziom może być zróżnicowany, w zależności od używanego sprzętu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – dostarcza świetną moc sygnału

Obsługa wzmacniacza szerokopasmowego jest nieskomplikowana. Używa się do tego celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Do urządzeń zaimplementowano również specjalną ochronę przed wzrostem napięcia, co powoduje, że są niezwykle bezpieczne. Zaawansowane technicznie modele wyposażono w specjalny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są bardzo popularne i zapewniają odbiorcom świetną moc sygnału w warunkach domowych. Dużą zaletą jest również energooszczędność na poziomie do <5W.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]